scorecardresearch

Avrupa'da ve Türkiye’de Depo Fullemek (Benzin ve Dizel Fiyatları)

1 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 16 gün önce
DilTürkçe
Açıklama
Benzin ve motorin fiyatının bu kadar yüksek olmasının nedeni, “insafsız vergiler"den yani Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) ve KDV'den kaynaklanıyor.
Vatandaş, sadece benzin ve motorinin değil, bunların ÖTV'sinin de yüzde 18 KDV'sini yani “verginin de vergisini” ödüyor! - üretimin yoksa vergiyi anca halkın mecbur kullanacağı şeylerden alırsın..

Birde şu €’yu - Doları-TLye çevirenlerin zekasına hayranım - Adamlar kendi kurlarıyla alışveriş yapıyor.. Markete Yada Benzinliğe giderken Dövizciye gidip €‘yu bozdurmuyor aq Türkiye’de 1 TL değeri neyse Avrupa’da da 1 Euro O değerdedir Onların parası Bu ülkede değerli Senin Parayın değeri Yok - Türkiye’deki ahali düzülmekte Yavrum.. 200 TL var 100 TL var 50 TL var 20 TL var 10 TL var 5 TL var 1 TL var 50 kuruş Var Ve bunların hepsini topla bir 100 Dolar alamıyorsun..Alım gücüyün ne kadar zayıf olduğunu görürsün..

Asgari ücret 350 TL iken çeyrek altın 25 TL idi 14 çeyrek alınmaktaydı şuan asgari ücret 1.600 TL - Çeyrek Altın 266 TL - 6 çerek etmekte ''6 - 7'' tane çeyreğinizi zenginin cebine koymuşlar - Düzenler halinden hep memnun, düzülen ne zaman değişecek ondan haber verin. “düzenin değil düzülenlerin değişmesi gerek artık..”